Szaliki

Posiadamy duży wybór szalików, zarówno dzianych, jak i polarowych czy poliestrowych oraz różne rodzaje wykończeń - frędzli. Wszystkie szaliki są wykonane z najwyższej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów o żywych kolorach. Na szalikach drukujemy sitodrukiem oraz haftujemy, niektóre modele mogą być zadrukowane na całej powierzchni techniką sublimacji, pozwalającą uzyskać fotograficzną jakość nadruku.

Wyceny szalików lub zamówienia możesz dokonać na naszej stronie ultras1312.com. Tam znajdziesz także dodatkowe, bardziej szczegółowe informacje o produkcji danego rodzaju szalików, wystarczy kliknąć zdjęcie.

Szycie w firmie FREJNONasz zakład produkcyjny wyposażony jest w ... profesjonalnych maszyn szwalniczych oraz własną krojownię, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu wywiązywać się z powierzonych zleceń w ustalonych terminach. Szyjemy z wielu materiałów, głównie dzianin, często na życzenie klienta łączymy materiały lub ich kolory w jednym produkcie, by uzyskać jak najciekawszy efekt. Wszystkie nasze wyroby są starannie dopracowane, przechodzą mimo to również wewnętrzną kontrolę jakości, zanim opuszczą nasz zakład - dzięki temu jakość produktów jest bardzo wysoka, a reklamacje nie pojawiają się.

galeria realizacji