Odzież sportowa

Jesteśmy również producentem profesjonalnej odzieży sportowej, wszystkie oferowane produkty tej kategorii kroimy i szyjemy od podstaw. Odzież sportowa jest wykonana z specjalnych materiałów, wygodnych i oddychających, stworzonych w taki sposób, by wszelka aktywność fizyczna w naszej odzieży była jak najbardziej wydajna.

Na odzieży sportowej drukujemy techniką sublimacji, dzięki czemu nadruk jest bardzo trwały, nieścieralny i niespieralny, a także może obejmować aż 100% powierzchni materiału.

Możemy sprawnie odszyć prototypy do akceptacji przed właściwa produkcją. Na życzenie wysyłamy próbki dzianin dla sprawdzenia ich koloru oraz jakości. Jeśli dany typ odzieży występuje także w wersji damskiej to jest to krój dostosowany do kobiecej sylwetki.

Szycie w naszej firmieNasz zakład produkcyjny wyposażony jest w ... profesjonalnych maszyn szwalniczych oraz własną krojownię, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu wywiązywać się z powierzonych zleceń w ustalonych terminach. Szyjemy z wielu materiałów, głównie dzianin, często na życzenie klienta łączymy materiały lub ich kolory w jednym produkcie, by uzyskać jak najciekawszy efekt. Wszystkie nasze wyroby są starannie dopracowane, przechodzą mimo to również wewnętrzną kontrolę jakości, zanim opuszczą nasz zakład - dzięki temu jakość produktów jest bardzo wysoka, a reklamacje nie pojawiają się.

galeria realizacji