Spodnie

Wszystkie modele spodni kroimy i szyjemy od podstaw z polskiej bawełny, lub bawełny z dodatkiem elastanu. Każdy element może być zdobiony, dobierany kolorystycznie oraz wykonany z dowolnej dzianiny/tkaniny. Spodnie i spodenki poliestrowe oraz z materiałów specjalistycznych znajdziesz w dziale „sportowe”. Na spodniach drukujemy techniką DTG, sitodrukiem oraz haftujemy. Możemy wstawić naszywki lub metki żakardowe, haftowane oraz drukowane w dowolnym miejscu.

Używamy tylko polskich dzianin i tkanin najwyższej jakości, odpornych na kurczenie w praniu, o żywych kolorach. Możemy sprawnie odszyć prototypy do akceptacji przed właściwa produkcją. Na życzenie wysyłamy próbki dzianin i tkanin dla sprawdzenia ich koloru oraz jakości.

Szycie w naszej firmieNasz zakład produkcyjny wyposażony jest w ... profesjonalnych maszyn szwalniczych oraz własną krojownię, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu wywiązywać się z powierzonych zleceń w ustalonych terminach. Szyjemy z wielu materiałów, głównie dzianin, często na życzenie klienta łączymy materiały lub ich kolory w jednym produkcie, by uzyskać jak najciekawszy efekt. Wszystkie nasze wyroby są starannie dopracowane, przechodzą mimo to również wewnętrzną kontrolę jakości, zanim opuszczą nasz zakład - dzięki temu jakość produktów jest bardzo wysoka, a reklamacje nie pojawiają się.

galeria realizacji