Pozostałe

W ofercie posiadamy jeszcze produkty, które nie zaliczyliśmy do żadnej z wcześniejszych kategorii. Można tutaj znaleźć poduszki, opaski, chusty, kołnierze czy kominiarki. Wkrótce planujemy wprowadzić wiele nowych produktów, m.in. paski z klamrą, czy ręczniki. Tego typu przedmioty pojawią się w tej zakładce, warto więc tu często zaglądać.

Poduszki standardowo produkujemy w trzech formatach, ale możemy je wykonać w dowolnym formacie i kształcie, nawet nieforemnym, np. w kształcie logo.

Do produkcji wyrobów z kategorii "pozostałe" używamy tylko polskich materiałów najwyższej jakości, dzianin odpornych na kurczenie w praniu, o żywych kolorach. Możemy sprawnie odszyć prototypy do akceptacji przed właściwa produkcją. Na życzenie wysyłamy próbki dzianin dla sprawdzenia ich koloru oraz jakości.

Szycie w naszej firmieNasz zakład produkcyjny wyposażony jest w ... profesjonalnych maszyn szwalniczych oraz własną krojownię, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu wywiązywać się z powierzonych zleceń w ustalonych terminach. Szyjemy z wielu materiałów, głównie dzianin, często na życzenie klienta łączymy materiały lub ich kolory w jednym produkcie, by uzyskać jak najciekawszy efekt. Wszystkie nasze wyroby są starannie dopracowane, przechodzą mimo to również wewnętrzną kontrolę jakości, zanim opuszczą nasz zakład - dzięki temu jakość produktów jest bardzo wysoka, a reklamacje nie pojawiają się.

galeria realizacji