Pozostałe

W ofercie posiadamy jeszcze produkty, które nie zaliczyliśmy do żadnej z wcześniejszych kategorii. Można tutaj znaleźć poduszki, opaski, chusty, kołnierze czy kominiarki. Wkrótce planujemy wprowadzić wiele nowych produktów, m.in. paski z klamrą, czy ręczniki. Tego typu przedmioty pojawią się w tej zakładce, warto więc tu często zaglądać.

Poduszki standardowo produkujemy w trzech formatach, ale możemy je wykonać w dowolnym formacie i kształcie, nawet nieforemnym, np. w kształcie logo.

Do produkcji wyrobów z kategorii "pozostałe" używamy tylko polskich materiałów najwyższej jakości, dzianin odpornych na kurczenie w praniu, o żywych kolorach. Możemy sprawnie odszyć prototypy do akceptacji przed właściwa produkcją. Na życzenie wysyłamy próbki dzianin dla sprawdzenia ich koloru oraz jakości.

Wyceny artykułów lub zamówienia możesz dokonać na naszej stronie ultras1312.com. Tam znajdziesz także dodatkowe, bardziej szczegółowe informacje o produkcji danego przedmiotu, wystarczy kliknąć na zdjęciu.

Szycie w firmie FREJNONasz zakład produkcyjny wyposażony jest w ... profesjonalnych maszyn szwalniczych oraz własną krojownię, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu wywiązywać się z powierzonych zleceń w ustalonych terminach. Szyjemy z wielu materiałów, głównie dzianin, często na życzenie klienta łączymy materiały lub ich kolory w jednym produkcie, by uzyskać jak najciekawszy efekt. Wszystkie nasze wyroby są starannie dopracowane, przechodzą mimo to również wewnętrzną kontrolę jakości, zanim opuszczą nasz zakład - dzięki temu jakość produktów jest bardzo wysoka, a reklamacje nie pojawiają się.

galeria realizacji