Koszulki

Wszystkie koszulki, oprócz JHK, kroimy i szyjemy od podstaw. Każdy element może być zdobiony, dobierany kolorystycznie oraz wykonany z dowolnej dzianiny.
Na koszulkach drukujemy techniką DTG, sitodrukiem oraz haftujemy. Możemy wstawić naszywki lub metki - żakardowe, haftowane oraz drukowane w dowolnym miejscu.
Dodatkowo koszulki z elanobawełny mogą być w pełni drukowane sublimacją. Więcej koszulek poliestrowych znajduje się w dziale "sportowe".

Używamy tylko polskich dzianin najwyższej jakości, odpornych na kurczenie w praniu, o żywych kolorach.
Możemy sprawnie odszyć prototypy do akceptacji przed właściwa produkcją. Na życzenie wysyłamy próbki dzianin dla sprawdzenia ich koloru oraz jakości.

Jeśli dany typ koszulki występuje także w wersji damskiej to jest to krój dostosowany do kobiecej sylwetki, tzn. wytaliowany, większy dekolt itd.

Wyceny koszulek lub zamówienia możesz dokonać na naszej stronie ultras1312.com. Tam znajdziesz także dodatkowe, bardziej szczegółowe informacje o produkcji danego modelu koszulki, wystarczy kliknąć na zdjęciu.

Szycie w firmie FREJNONasz zakład produkcyjny wyposażony jest w ... profesjonalnych maszyn szwalniczych oraz własną krojownię, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu wywiązywać się z powierzonych zleceń w ustalonych terminach. Szyjemy z wielu materiałów, głównie dzianin, często na życzenie klienta łączymy materiały lub ich kolory w jednym produkcie, by uzyskać jak najciekawszy efekt. Wszystkie nasze wyroby są starannie dopracowane, przechodzą mimo to również wewnętrzną kontrolę jakości, zanim opuszczą nasz zakład - dzięki temu jakość produktów jest bardzo wysoka, a reklamacje nie pojawiają się.

galeria realizacji