Koszulki

Wszystkie koszulki, oprócz JHK, kroimy i szyjemy od podstaw. Każdy element może być zdobiony, dobierany kolorystycznie oraz wykonany z dowolnej dzianiny.
Na koszulkach drukujemy techniką DTG, sitodrukiem oraz haftujemy. Możemy wstawić naszywki lub metki - żakardowe, haftowane oraz drukowane w dowolnym miejscu.
Dodatkowo koszulki z elanobawełny mogą być w pełni drukowane sublimacją. Więcej koszulek poliestrowych znajduje się w dziale "sportowe".

Używamy tylko polskich dzianin najwyższej jakości, odpornych na kurczenie w praniu, o żywych kolorach.
Możemy sprawnie odszyć prototypy do akceptacji przed właściwa produkcją. Na życzenie wysyłamy próbki dzianin dla sprawdzenia ich koloru oraz jakości.

Jeśli dany typ koszulki występuje także w wersji damskiej to jest to krój dostosowany do kobiecej sylwetki, tzn. wytaliowany, większy dekolt itd.

Szycie w naszej firmieNasz zakład produkcyjny wyposażony jest w ... profesjonalnych maszyn szwalniczych oraz własną krojownię, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu wywiązywać się z powierzonych zleceń w ustalonych terminach. Szyjemy z wielu materiałów, głównie dzianin, często na życzenie klienta łączymy materiały lub ich kolory w jednym produkcie, by uzyskać jak najciekawszy efekt. Wszystkie nasze wyroby są starannie dopracowane, przechodzą mimo to również wewnętrzną kontrolę jakości, zanim opuszczą nasz zakład - dzięki temu jakość produktów jest bardzo wysoka, a reklamacje nie pojawiają się.

galeria realizacji