Czapki

Wszystkie czapki kroimy i szyjemy od podstaw, w ofercie mamy zarówno czapki na lato jak i na zimę. Każdy element może być zdobiony, dobierany kolorystycznie oraz wykonany z dowolnego koloru materiału, a szyć możemy na cztery sposoby:
A- wyłącznie wewnętrzne szwy B- szew łańcuszkowy (standardowy) C- stębnówka wąska D- stębnówka szeroka. Na czapkach drukujemy techniką DTG, sitodrukiem oraz haftujemy, dodatkowo wzory czapek dzianych mogą być w całości zaprojektowane. Możemy wstawić naszywki lub metki- żakardowe, haftowane oraz drukowane w dowolnymmiejscu.

Używamy tylko polskich materiałów najwyższej jakości, odpornych na kurczenie w praniu, o żywych kolorach. Możemy sprawnie odszyć prototypy do akceptacji przed właściwa produkcją.

Szycie w naszej firmieNasz zakład produkcyjny wyposażony jest w ... profesjonalnych maszyn szwalniczych oraz własną krojownię, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu wywiązywać się z powierzonych zleceń w ustalonych terminach. Szyjemy z wielu materiałów, głównie dzianin, często na życzenie klienta łączymy materiały lub ich kolory w jednym produkcie, by uzyskać jak najciekawszy efekt. Wszystkie nasze wyroby są starannie dopracowane, przechodzą mimo to również wewnętrzną kontrolę jakości, zanim opuszczą nasz zakład - dzięki temu jakość produktów jest bardzo wysoka, a reklamacje nie pojawiają się.

galeria realizacji