Bluzy

Wszystkie bluzy kroimy i szyjemy od podstaw z polskiej bawełny z dodatkiem 10% poliestru, dzięki któremu zachowują kształt mimo intensywnego użytkowania. Gramatura 340g/m2 (u innych producentów to się nazywa 400 g/m2) dla męskich i 290 g/m2 dla damskich i dziecięcych.
Każdy element może być zdobiony, dobierany kolorystycznie oraz wykonany z dowolnej dzianiny a szyć możemy na cztery sposoby:
A- wyłącznie wewnętrzne szwy B- szew łańcuszkowy (standardowy) C- stębnówka wąska D- stębnówka szeroka.
Na bluzach drukujemy techniką DTG, sitodrukiem oraz haftujemy. Możemy wstawić naszywki lub metki- żakardowe, haftowane oraz drukowane w dowolnym miejscu. Wykonujemy również poliestrowe wersje wszystkich modeli – w których powierzchnia bluzy może być w całości zadrukowana sublimacją.

Używamy tylko polskich dzianin najwyższej jakości, odpornych na kurczenie w praniu, o żywych kolorach. Możemy sprawnie odszyć prototypy do akceptacji przed właściwa produkcją. Na życzenie wysyłamy próbki dzianin dla sprawdzenia ich koloru oraz jakości.

Wyceny bluz lub zamówienia możesz dokonać na naszej stronie ultras1312.com. Tam znajdziesz także dodatkowe, bardziej szczegółowe informacje o produkcji danego modelu koszulki, wystarczy kliknąć przycisk "zamów" pod wybraną koszulką.

Szycie w firmie FREJNONasz zakład produkcyjny wyposażony jest w ... profesjonalnych maszyn szwalniczych oraz własną krojownię, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu wywiązywać się z powierzonych zleceń w ustalonych terminach. Szyjemy z wielu materiałów, głównie dzianin, często na życzenie klienta łączymy materiały lub ich kolory w jednym produkcie, by uzyskać jak najciekawszy efekt. Wszystkie nasze wyroby są starannie dopracowane, przechodzą mimo to również wewnętrzną kontrolę jakości, zanim opuszczą nasz zakład - dzięki temu jakość produktów jest bardzo wysoka, a reklamacje nie pojawiają się.

galeria realizacji