Bluzy

Wszystkie bluzy kroimy i szyjemy od podstaw z polskiej bawełny z dodatkiem 10% poliestru, dzięki któremu zachowują kształt mimo intensywnego użytkowania. Gramatura 340g/m2 (u innych producentów to się nazywa 400 g/m2) dla męskich i 290 g/m2 dla damskich i dziecięcych.
Każdy element może być zdobiony, dobierany kolorystycznie oraz wykonany z dowolnej dzianiny a szyć możemy na cztery sposoby:
A- wyłącznie wewnętrzne szwy B- szew łańcuszkowy (standardowy) C- stębnówka wąska D- stębnówka szeroka.
Na bluzach drukujemy techniką DTG, sitodrukiem oraz haftujemy. Możemy wstawić naszywki lub metki- żakardowe, haftowane oraz drukowane w dowolnym miejscu. Wykonujemy również poliestrowe wersje wszystkich modeli – w których powierzchnia bluzy może być w całości zadrukowana sublimacją.

Używamy tylko polskich dzianin najwyższej jakości, odpornych na kurczenie w praniu, o żywych kolorach. Możemy sprawnie odszyć prototypy do akceptacji przed właściwa produkcją. Na życzenie wysyłamy próbki dzianin dla sprawdzenia ich koloru oraz jakości.

Szycie w naszej firmieNasz zakład produkcyjny wyposażony jest w ... profesjonalnych maszyn szwalniczych oraz własną krojownię, dzięki czemu jesteśmy w stanie bez problemu wywiązywać się z powierzonych zleceń w ustalonych terminach. Szyjemy z wielu materiałów, głównie dzianin, często na życzenie klienta łączymy materiały lub ich kolory w jednym produkcie, by uzyskać jak najciekawszy efekt. Wszystkie nasze wyroby są starannie dopracowane, przechodzą mimo to również wewnętrzną kontrolę jakości, zanim opuszczą nasz zakład - dzięki temu jakość produktów jest bardzo wysoka, a reklamacje nie pojawiają się.

galeria realizacji